Özlüce Çilingir
TEL : (0530) 953 44 25 Cep Telefonunuzdan Aramak için Tıklayınız
ADRES : Sakarya Mah. Üçoluk Cad. Yerleşim Sitesi Leylak Apt. Nilüfer Görükle / Bursa
Özlüce Çilingir hizmeti için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Özlüce çilingir ile Bursa’nın en güzide semtlerinden birine hizmete başlamış bulunmaktayız. Özlüce’nin her bölgesine verdiğimiz çilingir hizmeti ile artık kapıda saatlerce beklemeye son veriyoruz. Ayrıca kapı göbeği değişme, yedek anahtar servisi ve immobilizer anahtar kopyalama ile sorunlarınıza kısa sürede, akılcı çözümlerle çare oluyoruz.

Özlüce mahallesi çilingir hizmetimizde yeniliğe gittik. Bize ulaştığınız andan itibaren çok kısa sürede size ulaşıyoruz. Özlüce mahallesine özel olarak oluşturduğumuz ekibimiz sayesinde kısa sürede hizmete kavuşuyorsunuz. Özel çalışmalarımız sayesinde kapınız ve kilit bölümü zarar görmeyecek.

Özlüce çilingir konusunda bir çok firma bulunsa bile hem hizmet kalitesi hem de fiyat avantajları ile Özlüce yerleşim çilingir servisi diğer firmaların önüne geçiyor. Kısa sürede Özlüce ve çevresinde en çok kullanılan çilingir servisi olan firmamız Görükle’nin de en büyük ve en fazla iş yapan Çilingir firmasıdır. Bize ulaşmanız için telefon numaramızı çevirmeniz yeterlidir. Sadece bir kaç dakika içinde kapınızda olacağız.

Çilingir ve anahtar hizmetlerimizin yanı sıra firmamız bünyesinde camcı, sineklik ve su tesisatı bölümleri barındırmaktadır.

Özlüce Mahallesi Çilingir

Özlüce çilingir hizmeti almak için 05309534425 numaradan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Özlüce’nin her yerine 10 dakika civarında hizmetimiz bulunmaktadır. Çilingir yanı sıra immobilizer anahtar kopyalama ve tamiri, cam takma, su tesisatı sorunları ve sineklik yapımı hizmetlerini de alabilirsiniz. Yerinde ücretsiz olarak kontrol ile sorunlarınızın çözümünü artık daha kaliteli ve kesin bir hal alıyor.

Anahtar Kopyalama ve Kapı Göbeği Değiştirme

Özlüce ve çevresinden bize ulaşılması halinde kapı göbeği değiştirme ve anahtar sorunları çözümü hizmetimizi almak için telefonumuzdan bize ulaşın. Göbek ve anahtar yuvası değişecek kapının türünü bize tarif edin. İstediğiniz marka ve kalitede anahtar yuvası, kapı göbeğini getirerek değişimi yapıyoruz. Böylece sizde sorun yaşamadan ve yorulmadan sorununuzdan kurtulmuş oluyorsunuz.

Özlüce Otomobil Çilingir

Özlüce’de otomobil anahtarında yaşadığınız sorunların anında çözümü için bizimle iletişime geçin. Kapalı kalan kapıyı sorunsuz ve zarar vermeden açma işinde kapıda olduğumuz kadar ustayız. Görükle’nin en çok tercih edilen Çilingir firması olan Yerleşim Çilingir, Özlüce servisi ile artık size bir telefon kadar yakın. Acil bir işiniz var ve siz anahtarı arabanın içinde unuttuysanız bize ulaşmanız halinde dakikalar içinde yanınızda oluruz ve arabanızın kapısı hasar görmeden açarız.

İmmobilizer Anahtar Kopyalama ve Tamiri

İmmobilizer anahtar gelişen teknoloji ile araçlarda en çok kullanılan anahtar türü olarak göze çarpıyor. Bu anahtar türünün sorunu ise kolay kopyalanamaması ve düşürme, darbe gibi etkilerle hasar görmesidir. Her durumda olmasa bile immobilizer anahtarlar bazı durumlarda tamir edilebiliyor. Bize ulaşmanız durumunda anahtarın tamir edilebilirse edilmesi veya kopyalanması için çalışmaya başlarız. Kısa sürede sizi bu sıkıntıdan kurtararak sorunsuz yaşamınıza dönmeniz için elimizden geleni yapmış oluruz.

Özlüce için diğer Hizmetlerimiz

Yıllar önce Görükle’de çilingir hizmeti veren firma olarak hizmet vermeye başlamıştık. Geçen yıllar ve sizin sürekli olarak bizi tercih etmeniz büyümemizde ki en büyük etki olduğunu biliyoruz. Bu bilinç ile yıllardır yaptığımız işin en iyisini ve kullandığımız malzemenin en kalitesini kullanırız. Çilingir, anahtar hizmetleri yanı sıra bünyemize cam ayna işleri, sineklik ve su tesisatı bölümlerini de eklemiş bulunmaktayız. Her bölümümüzde işini en iyi yapan ustalarla çalışmaktayız. Böylece sürekli olarak mutlu ve bizi tavsiye eden müşterilerimiz oluyor.

Özlüce Camcı

Görükle’de olduğu gibi Özlüce’de de camcılık hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız. Cam kırılması, yeni model camlar ve evinizde oluşmasını istediğiniz cam bölmeleri en iyi şekilde yapıyoruz. Ayrıca evinize, ofisinize ve istediğiniz herhangi bir yere ayna yapılmasını istiyorsanız size yardımcı olmaktayız. Dilerseniz çeşitli şekil ve boyutlarda dekorasyon amaçlı ayna çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Özlüce Su Tesisatçısı

Görükle’de en iyi şekilde yaptığımız işlerden birisi de su tesisatı hizmetidir. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde yaşadığınız sorunları en kısa şekilde ve en az hasarla tesisat işlerinizi yapıyoruz. Ayrıca inşaat su tesisatı hizmetlerini de kolaylıkla yapmaktayız. Su tesisatında yaşadığınız sorunları ve su kaçaklarını anında müdahale ile çözüyoruz.

Özlüce Sineklik

Havalar ısındığında bir çok insanın sorun yaşadığı sineklerin evinize girmesinde kesin olan çözüm sinekliktir. Eskisi gibi tek tip ve görüntüsü çirkin sineklikler artık değişmektedir. Daha kaliteli ve güzel gözüken sineklikler ile isterseniz camlarınızı isterseniz de balkon kapılarınızı kapatarak içeri hava girmesini engellemeden sinekleri durdurabilirsiniz.

Özlüce çilingir hizmetini yeniledik. Artık Özlüce çilingir, camcı, su tesisatçısı ve sineklik hizmetlerimiz size çok daha yakın. Bütün bu hizmetler için tek numara. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Adresimiz

Sakarya Mah. Üçoluk Cad. Yerleşim Sitesi Leylak Apt.
Nilüfer Görükle / Bursa
(0530) 953 44 25
Özlüce Çilingir