Görükle Sineklik

Görükle Yerleşim Sineklik
TEL : (0530) 953 44 25 Cep Telefonunuzdan Aramak için Tıklayınız
ADRES : Sakarya Mah. Üçoluk Cad. Yerleşim Sitesi Leylak Apt. Nilüfer Görükle / Bursa
Görükle Sineklik hizmeti için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

görükle sineklik

Görükle sineklik üreten firmamız ile Görükle’de yaz mevsiminde evinizde rahatça oturmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. (TEL : 0530 953 4425)
Sineklik diğer bir çok haşerelerden korunma yönteminden daha iyi ve ucuzdur. Çünkü sadece bir defa ücret ödersiniz ve içeri girmelerini engellersiniz. Hiç bir kimyasal ilaç ile uğraşmanıza gerek kalmadan cam ve kapınızı istediğiniz gibi açabilirsiniz.

Görükle sineklik hizmetimizi aldıktan sonra sizde diğerlerinden daha farklı olduğunu göreceksiniz. Uygun fiyat ve piyasadaki en kaliteli ürünleri kullanmamız sebebiyle verdiğimiz hizmet uzun yıllar kullanılabilmektedir. Her yıl yeniden sineklik yaptırmanın yerine evinize, ofisinize, iş yerinize yapacağımız sineklikler yıllarca ilk gün kadar yeniliğini korumaktadır.

Görükle sineklik sistemlerimiz ile balkon kapılarınıza, evdeki camlarınıza ve değişik açıklıkları hava girmesini engellemeden kapatarak içeri çeşitli böceklerin girmesini engelliyoruz. Bunu yaparken camı ve kapıyı kapalı tutmak zorunda kalmadığınız için içeri rüzgar girişini kapatmamış olursunuz.

Kullandığımız sineklik malzemelerinin sineklik kapalıyken dışarıdan içerinin gözükmesini engellemektedir. Bu açıdan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sineklik Nedir

Görüklede sineklik

Görüklede sineklik

Evimizin cam ve kapılarına takılabilen şeffaf plastik kullanılarak yapılan sistemlerdir. Sineklik sayesinde yaz günlerinde cam ve kapıları açarak rahatça oturabiliriz. İçeride hava akışını engellemeyen ve bizim içeride bunaltmadan oturmamızı sağlayan sistem özellikle yaz mevsiminde kullanılır. Sineklik bizi sadece sivri sineklerden ve kara sineklerden korumaz. Ayrıca evimize girebilecek olan her türlü haşereyi dışarıda tutacaktır.

Görükle

Görükle, Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlıdır. Uludağ Üniversitesine yakınlığı sebebiyle öğrenci nüfusunun yoğunluğu çok fazladır. Nüfus sayısı ise 45 bin civarındadır. Görükle’de şehir merkezine gitmeden çok uzun süre yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir çok şey Görükle’de zaten bulunmaktadır.

Görükle Sineklik Çeşitleri

Sineklikler perde ve pencereler gibi ihtiyacınıza göre çeşitli olarak yapılmaktadır. Sinekliğin hem güzel gözükmesi hem de ihtiyacınıza uygun olması çok önemlidir. Aldığınız sineklik çeşidinin fiyatının da bütçe dostu olması kadar diğer önemli bir nokta ise yapılırken kullanıldığı malzemedir. Malzeme kalitesi alıcı tarafından tam olarak ölçülemediği için bir çok firma kalitesiz malzeme kullanmaktadır. Evinize yaptırdığınız sineklik yıpranmalara dayanamaz ve 1 yıl içerisinde yırtılmış olur.

Stor Sineklik

Küçük pencereler için önerilebilecek ve stor perde ile aynı çalışma prensibinde olan stor sineklik taktırırken iyi ölçü alınmalı ve ihtiyaca göre iyi düşünülmelidir. Çünkü yukarı aşağı hareket edecek olan sinekliğin alanı da ona göre ayarlanmalıdır.

Menteşeli Sineklik

En çok kullanılan sineklik çeşididir. Pencerenin açılıp kapanması ise aynı prensipte çalışır. İstediğinizde tam olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Temizliği en kolay çeşittir. Sadece pencere için değil kapılar içinde uygundur. Balkon kapılarına menteşeli sineklik aldığınızda hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Sineklik çeşitleri arasında fiyat olarak en uygun olanıdır.

Pileli Sineklik

Pileli sineklik çalışma prensibi olarak cam balkonlardaki gibi çalışır. Açılıp kapanma işlemi bir yerde toplanma ile akordiyon gibi olur. Pencerelerden daha çok kapılar için yapılmaktadır. Diğer sineklik modellerinden onu ön plana çıkaran özelliği çok yer kaplamaması olarak gösterilebilir. Yıpranma özelliği ise diğer modellerden daha yüksektir.

Sürme Sineklik

PVC kaplama kapı ve pencerelerde kullanılabilen ve sürme kapı, pencere ile aynı prensipte çalışan sürme sineklik, bir ray üzerinde bulunur ve istediğiniz yere çekersiniz. Temizlik için çıkarıp tekrar takmanız gerekir.

 

 

Adresimiz

Sakarya Mah. Üçoluk Cad. Yerleşim Sitesi Leylak Apt.
Nilüfer Görükle / Bursa
(0530) 953 44 25
Görükle Sineklik